فناوری 3d Pixels

3D

3D PIXELS نام برند ثبت شده ای در ایران است که شرکت “سبز فناوران آراد” (شماره ثبت: 29484) نمایشگر های سه بعدی خود را تحت این نام تولید می نماید.

این پلتفورم نمایشی سه بعدی به محصولات و خدمات شما جلوه های تصویری شگفت انگیزی می بخشد که تا کنون از آنها بی بهره بوده اید. پیشرفته ترین تکنیک های نمایش سه بعدی انواع محتوا با ساختاری مدرن و معاصر، با رعایت آخرین متدهای روز و سطوح کیفی جهانی در اختیار شما قرار می گیرند تا از برنامه های رونمایی و پرزنت محصولات و خدماتتان، جادویی سه بعدی، جذاب و تاثیر گذار خلق نمایند.

با پیشرفت تکنولوژی و به همان اندازه، سطح توقع مخاطبان امروزی، جذب و سرگرم نمودن مشتریان و مخاطبان به چالش اصلی رقابت میان شرکتها و سازمانها تبدیل گشته و در این دگردیسی نفس گیر، پیروزی سهم برندهایی است که پیروز این کارزار باشند.

این نمایشگرهای سه بعدی با “فاکتور هیجان” خود، مخاطب را مجذوب محتوای سه بعدی نموده و همزمان با این تاثیرگذاری، دیالوگی میان مخاطب و رسانه برقرار خواهد شد.

این نمایشگرها چگونه کار می کنند ؟


این نمایشگر ها با انعکاس نور در یک فضای محبوس شیشه ای تصاویری سه بعدی، تمام رنگی و معلق در فضا ایجاد می نمایند که می تواند مدل سه بعدی یک محصول، معرفی شرکت، ماکت پروژه های عمرانی و صنعتی و یا روایت سه بعدی یک پروسه تولید باشد.

img5

مزایای استفاده

 • تاثیر گذاری بسیار بالا بدلیل ارائه محتوای ترکیبی و متنوع
 • میزان  عامل هیجان (Wow Factor)  آن بسیار بالاست. این عامل باعث می شود که تجربه برند ارتقاء یافته و این تجربه به تناوب توسط مخاطب با دیگران به اشتراک گذاشته خواهد شد
 • قابلیت جلب توجه جمعیت در حال حرکت (Crowd Stopping)  بالایی دارد
 • بهره گیری از افکت های بسیار جذاب هولوگرافیک
 • کیفیت فول اچ دی: محتوا می تواند تمام رنگی، واضح  و با رزولوشن  Full HD(1920 x1080) تهیه و به نمایش درآید (در حال حاضر نمایشگر دایاموند 120 دارای آپشن کیفیت 4K می باشد)
 • واقعیت مجازی: این نمایشگرها از سناریوی مورد نظر  شما یک داستان واقعیت مجازی شگفت آور خلق خواهد نمود که بینندگان را محسور زیبایی و جزئیات خود خواهد ساخت.
 • روایتی حقیقی و خیالی: انیمیشنی با ترکیبی هیجان آور از تصاویر محصولات واقعی به همراه روایتی سه بعدی از ویژگیهای محصولات و خدمات شما
 • این نمایشگر ها به شما مزیت رقابتی منحصر بفردی خواهند بخشید که شما را از رقبایتان متمایز نموده و شگفتی، لذت تماشا و تشریح ویژگیهای مورد نظر را با بالاترین کیفیت نمایش میسر سازد.

مزایای فنی

 1. در این سیستم ها فرآیند نمایش محتوا بر خلاف سیستم های کامپیوتری رایج به کاربر نیاز ندارد
 2. این نمایشگر ها ویروس نمی گیرد و با فشار یک کلید کل عملیات پیش نیاز نمایش انجام و محتوا پخش میگردد.
 3. ترتیب و زمان پخش برنامه های نمایشی از قبل قابل برنامه ریزی و اجرا می باشد و نیازی به نظارت یا مانیتورینگ ندارد.
 4. با در اختیار داشتن یک نمایشگر و تامین محتوای ویژه ی هر محصول/برنامه/ پروژه در هزینه های پرزنت و رونمایی صرفه جویی به عمل خواهد آمد.

” این فناوری ابداع شده تا برند شما را در مرکز کانون توجه مخاطبان قرار داده و تخیل آنها را درگیر خود نماید و به این روش، گفتمانی تعاملی میان برند شما و مخاطب برقرارمی سازد. تعاملی دلپذیر و جذاب که تا مدتها مخاطبان آن را از یاد نخواهند برد