درباره ما

سبز فناوران آراد

6 سال تجربه
مشتریان معتبر
شرکت دانش بنیان
محصولات با طراحی زیبا و خاص

aboutpic2

شرکت “سبز فناوران آراد” (شماره ثبت: ۲۹۴۸۴) در سال ۱۳۸۹، با هدف مدرن سازی و ایجاد تحول در زمینه های پرزنت محصولات و خدمات، تبلیغات، بازاریابی و اطلاع رسانی بر پایه فناوری های سه بعدی سازی محتوا با عزمی راسخ و گام هایی استوار فعالیت خود را آغاز کرد.
در سال۹۰ عملیات طراحی و ساخت اولین محصول خود با نام Extra 100 را شروع و در شهریور ۹۵ در جشنواره و نمایشگاه ملی “علم تا عمل؛ فناوری و تجاری سازی در عرصه ملی” رسما رونمایی گردید.
امروز، این شرکت تنها مجموعه ای در ایران است که تمام توان فکری و اجرایی خود را بر تحقیق- توسعه، طراحی و تولید محصولات نمایشگر های سه بعدی با کیفیت جهانی متمرکز نموده است که حاصل این تلاش و تمرکز، طراحی و ساخت اولین نمایشگر سه بعدی هولوگرافیک فضای آزاد (outdoor) در جهان می باشد که در نخستین کمپین هواپیمایی ملی دولتی ترکیه (Turkish Airlines) در محوطه بیرونی مجتمع تجاری لاله پارک تبریز مستقر گردید که در نوع خود به لحاظ سایز نمایشگر و کاربری آن در فضای آزاد در نوع خود در جهان بی نظیر است.
تنوع محصولات از لحاظ زاویه دید، سایز و کاربری و همچنین کیفیت ساخت در سطح جهانی و همچنین تمرکز اصلی شرکت بر تولیدات نمایشگرهای سه بعدی از مزایای آراد است که آن را از رقبای خود متمایز ساخته است.
شرکت آراد با در نظر داشتن استانداردهای جهانی و تحقیق و توسعه متداوم و آینده اندیشی در طراحی و ساخت نمایشگرهای سه بعدی ، می‌کوشد تا ابزارهایی برای بازتعریف نوینی از هویت برند، محصولات و خدمات فراهم سازد.
تجربه‌ی ۶ ساله‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای تبلیغات، بازاریابی و پرزنت سه بعدی همراه با گسترش تنوع کاربردها و همچنین ورود به خدمات اجاره کوتاه مدت به منظور پرزنت سه بعدی شرکتها و سازمانهای معتبر در نمایشگاههای تجاری و بازرگانی و همکاری با برندها و سازمانهای معتبر، مسیر پیشرفتمان را هموار کرده است.


حامیان آراد

آراد همیشه رشد سریع و لذت بخش خویش را مدیون حمایت ها و دلگرمی های اولین مشوق ها و مشتریان خود می داند که به شرح ذیل از این عزیزان یه نیکی یاد خواهیم داشت:

  • مرکز همکاریهای فناوری و نوآوری ریاست جمهوری :  جناب آقای مهندس امیری نیا ریاست محترم وقت مرکز
  • صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت های دانش بنیان : جناب آقای دکتر بهزاد سلطانی ریاست صندوق و جناب آقای دکتر بنی هاشمی مدیریت نظارت صندوق نوآوری و شکوفایی
  • معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری : جناب آقای پرویز کرمی مشاور معاون علمي و فناوري رئيس جمهور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رساني معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان
  • ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری : جناب آقای دکتر سعید سرکار ریاست محترم ستاد


آراد در گذر زمان

arad1
arad22
arad3
arad4
arad5
arad6
arad7
arad8
arad9
arad2
arad12