محتوای هولوگرافیک

نمایشگرها ی سه بعدی چه چیزهایی را نمایش می دهند ؟


بگذارید تنها محدودیت شما، محدودیت خلاقیت شما باشد

در این نمایشگرها میتوان هر چیزی از قبیل متن متحرک، انیمیشن، لوگو، تصویر و فیلم ، شرح خدمات و … را با شرایطی خاص و به شرط وجود مدل سه بعدی شده و یا انجام عملیات مدلینگ و سه بعدی سازی به نمایش درآورد و این به آن معنی نیست که مانند یک نمایشگر تلویزیونی بتوانیم از آن استفاده کنیم و تمامی محتوا های ورودی بایستی سه بعدی سازی شده و برای پخش در این نمایشگرها استاندارد سازی شده باشند.
انیماتور های با تجربه و توسعه دهندگان محتوای سه بعدی گروه ما برای بیرون کشیدن ایده های شما و تبدیل ساختن آنها به جلوه های شگفت انگیز تصویری با شما همکاری و همراهی خواهند نمود.
از نظر مخاطبان، زین پس محتوای سه بعدی با کیفیت و خلاقانه برای محصولات و خدمات تا کنون بیجان شما، حکم جادو و هوایی تازه را خواهد داشت.
ما میتوانیم در مدتی کوتاه و با ایجاد تعامل و همکاری با واحد انیمیشن مستقر در مجموعه ی شما، تنظیمات و استانداردهای فایل های قابل پخش را آموزش دهیم تا برای همیشه از وابستگی در ساخت و آماده سازی محتوای نمایشگر های سه بعدی رها شوید.

ویژگیهای محتوای سه بعدی


  • فول اچ دی و 4K
  • تصاویر بسیار با کیفیت
  • واقعیت مجازی
  • این نمایشگرها از محصولات،خدمات و دستاوردهای شما یک واقعیت مجازی شگفت آور خواهند ساخت
  • واقعی و خیالی
  • ترکیبی هیجان آور از محصولات واقعی به همراه روایتی سه بعدی از ویژگیهای محصولات و خدمات شما

محتوای سفارشی خود را خلق کنید !


اگر شما ابزارها و افراد متخصص را جهت تولید محتوای سه بعدی ویژه نمایش از طریق نمایشگرهای 3D PIXELS را در اختیار دارید می بایستی آن را به نسخه سازگار با نمایشگر خریداری شده/ اجاره ای خود تبدیل نمایید. میتوانید با داشتن مشخصات و ملزومات قابل پخش در این نمایشگرها خودتان مستقلا و به طور سفارشی به روایت ویژگیهای محصول و خدمات خود بپردازید.

مشخصات و ملزومات محتوای قابل پخش در نمایشگرهای سه بعدی :

اگر مشتری فایل های سه بعدی محصولات خود را به شرط برخورداری از پیش نیازهای اولیه در اختیار داشته باشد میتواند آن فایل ها را در اختیار واحد ساخت محتوای شرکت آراد قرار داده تا تحت استانداردهای مورد نیاز و سازگار با نمایشگرهای سه بعدی رندرگیری شوند.

طبقه بندی ساخت انواع محتوا


محتوای ساده Real از محصولات کوچک  (با قطر حداکثر 50 سانتی متر و حداکثر ارتفاع 100 سانتی متر) توسط دوربین و گردانه ی مخصوص سه بعدی سازی،  بصورت چرخش ساده در یک محور فیلم برداری انجام میگیرد. به عنوان نمونه میتوان به گردش سه بعدی یک کفش و یا یک محصول غذایی اشاره نمود.

  1. محتوای ساده Real از اشیاء و محصولات بسیار بزرگ: این نوع محتوا سازی شامل عملیات نقشه برداری سه بعدی 360 درجه می باشد که طبیعتا شامل هزینه های مربوطه می باشد.
  2. محتوای نیمه پیچیده: تهیه این نوع محتوا مانند محتوای ساده است (شامل دو گروه محتوای ساده از محصولات کوچک و محصولات بسیار بزرگ) اما اطلاعات و ویژگیهای محصول بصورت انیمیشن ایفوگرافیک در اطراف آن به نمایش درخواهند آمد.
  3. محتوای پیچیده (تیزر سه بعدی): این محتوا دارای یک “فیلمنامه‌ی مصور” (storyboard)  بوده و از ترکیب سه بعدی سازی محصول، لوگو و … به همراه افکت های جذاب سه بعدی می باشد.