داستان مشتریان

نمایشگر سه بعدی Magical 32 - برند کیف و کفش دنیلی


برند دنیلی که دارای محصولات شیک و متنوعی از کیف و کفش می باشد. دنیلی جهت پرزنت سه بعدی کالشن جدید محصولات خود در نمایشگاه محصولات چرمی، از نمایشگر سه بعدی مجیکال 32 اینچ و محتوای چرخشی رئال استفاده نمود.


اولین نمایشگر سه بعدی فضای باز در جهان! ترکیش ایرلاینز


این نمایشگر نسخه ی تکامل یافته ای از اولین سری خود یعنی Extra 100 می باشدکه با ابعاد 3*3*3 متر، اولین نمایشگر سه بعدی فضای آزاد در جهان بشمار می آید.این نمایشگر بهترین گزینه برای کاربردهای نمایشگاهی و کمپین های شهری می باشد. Turkish Airlines در کمپین خود با این نمایشگر بازخورد بسیار رضایت بخشی دریافت نمود و در برنامه های آتی خود نیز این انتخاب را تکرار خواهد نمود .


نمایشگر سه بعدی Magical 80 بانک ایران زمین


تیزر بازخورد بازدیدکنندگان غرفه بانک ایران زمین در نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه  (FINEX 2016)  تیرماه 1395


کنترل لمسی محتوای نمایشگر های سه بعدی - شرکت کهن سرام


مخاطب نمایشگرهای سه بعدی با لمس صفحه کنترل، محتوای سه بعدی را انتخاب می نماید. اینکه کاربر بتواندبا لمس یک صفحه بتواند موضوع مورد علاقه خود را انتخاب نموده و دستور پخش فوری آن را به نمایشگر سه بعدی دهد، حس جذابیتی آمیخته با قدرت به کاربر می بخشد که تجربه وی را از تعامل با یک نمایشگر سه بعدی فراموش ناشدنی، جذاب و ماندگار خواهد نمود.


استقامت نمایشگر سه بعدی Extra300 در شرایط جوی سخت!


در این فیلم کوتاه نمایشگر سه بعدی اکسترا 300 که ویژه بکارگیری در فضاهای بیرونی است در سرمای شدید یک روز برفی، بدون بروز کوچکترین خطایی بی وقفه در حال پخش محتوای تبلیغاتی بود.


بازخورد کمپین سه بعدی ترکیش ایرلاینز


در نخستین کمپین سه بعدی هواپیمایی ترکیش ایرلاین در محوطه بیرونی مرکز خرید لاله پارک تبریز، مردم استقبال گرمی از نمایشگر Extra 300 بعمل آوردند که مدیران این شرکت را برای برنامه های تبلیغاتی سه بعدی در فضای آزاد تشویق مصمم نموده است.


نمایشگر سه بعدی Magical 80 رونمایی در پارک فناوری پردیس


در این مراسم رونمایی از نمایشگر سه بعدی مدل M-80 شرکت سبز فناوران آراد با حضور جمعی از مقامات سازمان صنعت و معدن استان تهران و مدیران ارشد پارک فناوری پردیس رونمایی گردید. این نمایشگر برای کاربردهای پرزنت پروژه ها و محصولات صنعتی طراحی شده است.


نمایشگر سه بعدی Magical 80 - نمایشگاه محیط زیست 94


شرکت اورند پلاستیک در زمینه طراحی و تأمین قطعات پلیمری خودرو از جمله اجزاء سیستم سوخت رسانی و سایر قطعات تزریقی برای خودروسازان ایران و جهان فعالیت می نماید. این شرکت با خرید یک دستگاه نمایشگر سه بعدی مدل مجیکال 80 و استقرار آن در نمایشگاه بین المللی محیط زیست در اسفندماه 1394 توانست به صورت کاملا سه بعدی و جذاب دستاوردها و تولیدات خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش بگذارد.


نمایشگر سه بعدی Magical 80 - نمایشگاه نفت و گاز 95


نمایشگر مورد استفاده: Magical 80 _ لوکیشن: داخل غرفه نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران(1395-تهران) چالش:استفاده از تعداد زیادی ماکت برای معرفی پروژه ها .نیاز به یک ابزار جهت معرفی دستاوردها بدون جاگیری در غرفه بازخورد استقرار نمایشگر: استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان علی الخصوص بازدیدکنندگان خارجی


برند کفش کینتیکس ترکیه


نمایشگر مورد استفاده: Magical 32 بازدیدکنندگان این فروشگاه و همچنین عابران راهروی اصلی مجتمع لاله پارک از این نمایشگر و نمایش جذاب مدل های جدید این برند بسیار استقبال نمودند. برآورد میگردد که حدود 60 درصد از بازدیدکنندگان بعد از تماشای ویترین سه بعدی کفش ها به ورود به فروشگاه و کسب اطلاعات در مورد مدلهای نمایش داده شده ترغیب شده اند.


دستیار مجازی - نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو 94


از این سیستم در مراکز نمایش تخصصی و نمایشگاههای صنعتی میتوان برای معرفی ویژگی ها، قابلیت هاو امکانات محصولات و معرفی برندها استفاده نمود و به این ترتیب وظیفه مسئول معرفی محصول / مسئول معرفی غرفه نمایشگاهی را انجام می دهد که غیر از جذابیت و بهره گیری از چند رسانه جذاب و مخاطب پسند، باعث صرفه جویی در زمان و انرژی نیروی انسانی شده و امور نهایی فروش را مدیران مربوطه انجام دهند.


هامون، نماینده Ritek تایوان _ محتوای انیمیشنی


نمایشگر خریداری شده :Romance32_نسخه سفارشی ، لوکیشن: داخل لابی ورودی شرکت جهت معرفی محصولات به میهمانان و مراجعین شرکت- بکار گیری در غرفه های نمایشگاهی در نمایشگاههای مرتبط با صنعت روشنایی در داخل و خارج کشور