سوالات متداول

نمایشگر های سه بعدی هولوگرافیک برای هر نمایشگاه و یا کنفرانس خبری بعنوان یک جاذبه چشم نواز بشمار می آیند. تصور کنید که لوگوی شرکت یا سازمان شما ، محتوای مجازی بازاریابی و یا تصاویر زیبای محصول جدیدتان در فضایی شبیه به ویترین بصورت معلق به گردش در می آید و پیام بازاریابی شما را به مشتریان بالقوه شما خواهد رساند.
تصویرسازی های هولوگرافیک در محیط رقابتی نمایشگاهها، روشی هیجان انگیز و سرگرم کننده برای مورد توجه قرار دادن و درخشش غرفه نمایشگاهی شما خواهد بود. نمایشگرهای 3D PIXELS شرکت آراد افکتهای جذاب و خیره کننده ی تصویری در مورد محصولات، خدمات و دستاوردهای شما به نمایش خواهد گذاشت که بازدیدکنندگان را به غرفه شما خواهد کشاند.

faq

هم امکان خرید و هم اجاره (کوتاه مدت نمایشگاهی و بلند مدت) نمایشگرها موجود است.

بسته به نوع محتوا (ساده- نیمه پیچیده و تیزر انیمیشن) 7 الی 30 روز زمان خواهد برد.

این نمایشگر کاملا بدون سرو صدا کار خواهد نمود. پخش صوتی بصورت آپشن بر روی این نمایشگرها قرار میگیرد.

بله. محتوا میتواند به هر رنگی باشد. توجه داشته باشید که در این نمایشگرها رنگهای روشن تر، تاثیر بهتری خواهد داشت.

محتوای نمایشگر می تواند یک ویدئوی کاملا متحرک انیمیشنی باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه ….. در همین سایت رجوع نمایید.

خیر. نیاز به هیچگونه تجهیزات اضافی نمی باشد.

با توجه به مدل دستگاه انتخابی، اندازه ها را به غرفه ساز شرکت خود دهید تا تمهیدات فضا دهی مناسب را اعمال نماید. البته اگر در آخرین فرصت نسبت به استقرار نمایشگرهای سه بعدی تصمیم گرفته اید میتوانید با توجه به سایز فضای مورد نظر در غرفه و سایز نمایشگرهای ما اقدام به انتخاب مدل مناسب نمایشگر نمایید.

بسته به مدل مورد نظر سایز تصاویر متفاوت است. شما بایستی به ابعاد دستگاهها نیز توجه داشته باشید چرا که جهت جانمایی و استقرار آن در لابی شرکت، سالن همایش، غرفه نمایشگاهی و … بایستی فضای مناسب با ابعاد نمایشگرها مهیا باشد.

سوکت برق معمولی شهری(220 ولت)

سوال شما در میان سوالات ما نیست؟

سوال خود را با ارسال فرم زیر از ما بپرسید ، به سرعت پاسخ خواهیم داد 🙂

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

سوال شما