اجاره و فروش

راهکارهای متناسب برای هر نیاز


اگر قصد دارید تا در نمایشگاه و یا رونمایی بعدی محصولات شرکت خود چشم های بازدیدکنندگان را خیره نمایید و یا تجربه خرید مشتریانتان را در محل فروشگاه بهبود ببخشید لطفا از طریق فرم زیر درخواست تماس ثبت نمایید تا با شما تماس حاصل نماییم. میتوانید از طریق کانالهای ارتباطی زیر نیز با ما ارتباط برقرار کنید تا شما را در مورد مناسب ترین محصول و نوع ارائه (اجاره یا خرید ) راهنمایی نماییم.
شرکت سبز فناوران آراد، تامین کننده ی پیشتاز در فناوری هولوگرام است که ارتباط شما با مخاطبان هدف مورد نظرتان را از طریق تجهیزات نمایشگرهای عصر جدید بهبود می بخشد.
ما تامین کننده دائمی نمایشگرهای سه بعدی نمایشگاهی هستیم که برای شما در هر رویداد، رونمایی از محصول، نمایشگاهها و همایش، حضوری جذاب، مدرن و با کیفیت  را به ارمغان خواهیم آورد.

شما میتوانید با اجاره ی نمایشگرهای سه بعدی، ضمن صرفه جویی در هزینه ها، محصولات خود را به شکلی خاطره انگیز و جذاب به مشتریان هدف خود پرزنت نمایید و به زیبایی در بین رقبای سنتی خود بدرخشید.


اجاره یا خرید؟


دلایل اجاره نمایشگرهای سه بعدی


زمانی که تعداد برنامه های رونمایی از محصولات شرکت شما محدود است و یا در هر سال برنامه حضور نمایشگاهی شما تنها به یک یا  دو رویداد  خلاصه میگردد و یا طیف مخاطبان هدف شما گسترده نیست و پرداخت هزینه خریداری این نمایشگرها برای شرکت و سازمان شما توجیح اقتصادی قابل قبولی ندارد، اجاره کوتاه مدت (نمایشگاهی) و یا مدت دار این تجهیزات برای مجموعه شما که فعالیت نمایشگاهی و رونمایی متناوب و دائمی ندارد بهترین گزینه می باشد.
در حال حاضر این امکان جهت حضور و پرزنت سه بعدی محصولات و خدمات شما در نمایشگاهها و رویدادهای شرکتی میسر شده است.
شما میتوانید با اجاره ی نمایشگرهای سه بعدی، ضمن صرفه جویی در هزینه ها، محصولات خود را به شکلی خاطره انگیز و جذاب به مشتریان هدف خود پرزنت نمایید و به زیبایی در بین رقبای سنتی خود بدرخشید.

دلایل خرید نمایشگرهای سه بعدی


اگر در به طور منظم در رویدادهای نمایشگاهی داخل و خارج کشور شرکت می نمایید و یا میخواهید از محصولات و دستاوردهای جدید شرکت خود رونمایی داشته باشید نیاز دارید تا برای خرید تجهیزات نمایشگر سه بعدی برای بلندمدت سرمایه گذاری نمایید. در این حالت، خرید این نمایشگرها بهترین انتخاب ممکن می باشد.
با خرید نمایشگرهای سه بعدی از دشواریهای یافتن تامین کنندگان مناسب و معتبر ارائه دهنده ی راهکارهای نمایشگاهی در زمان قبل از نمایشگاهها رهایی خواهید یافت. قیمت ها و شرایط اجاره نیز در هرسال دچار افزایش خواهند شد. با خرید این نمایشگرها سرمایه گذاری یک باره ای انجام داده اید که تا چند سال آینده شما را از بروزرسانی سیستم ها و ابزارهای معرفی و اطلاع رسانی شرکت شما در نمایشگاهها بی نیاز ساخته است.